HP 6 Pin Power Supply for HP Compaq Elite Pro 8000, 8100, 8300, 8280, 4000, 6000, 6005, 6100, 6200, 6300, 6305 Tower PSU DPS-320QB
KSh 1,500
HP 6Pin Tower 280W 320W PSU PC at 1,500/-
• EliteDesk ProDesk 400 600 705 800 G1 G2
• Compaq Elite Pro 8000 8100 8300 8280
• PSU DPS-320QB HP Power Supply
Chat with us
Additional information
Brand
System Model
Condition
EX-UK
PSU Wattage
Sale Price
1500
Description
Special Offers; New Computer Accessories
_
HP 180W Switching Power Supply at 2,500/-
• Genuine 4 Pin PSU Lite-On 80 Plus Gold